Data

18.10.2021

Godzina

10:00–17:00

Lokalizacja

Aleja Księcia Józefa Poniatowskiego 1,
03-901 Warszawa

Spotkaj zespół S&T na targach pracy dla młodych talentów! Chętnie porozmawiamy o tym, jak wygląda praca w branży IT i jakie możliwości mogą czekać na Ciebie w S&T. Na odwiedzających czekają również bezpłatne gadżety oraz możliwość wygrania nagród w konkursie.

Cykliczne targi pracy Talent Days to wydarzenie organizowane dla nowych talentów – studentów, absolwentów oraz młodych osób, które wybrały inną ścieżkę rozwoju edukacyjno-zawodowego. We wtorek 18 października, na PGE Narodowym odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą pracodawców z różnych branż, porozmawiać z ich przedstawicielami, skonsultować się ze specjalistami od CV i rekrutacji, a także wysłuchać prelekcji o tematyce związanej z poszukiwaniem pracy i rozmowami kwalifikacyjnymi.

Na targach pojawi się również stoisko S&T. Nasz zespół opowie o tym, jak się pracuje w naszej firmie, na jakie stanowiska zatrudniamy i jakie projekty prowadzimy. Co więcej, na każdego odwiedzającego będzie czekać pakiet firmowych gadżetów z logo S&T, idealnych na początek nowej kariery.

Ikona

Przetestuj swoją wiedzę w S&T Challenge!

Odwiedzający stoisko S&T będą mogli wziąć udział w wyzwaniu, w ramach którego mogą zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Zasady są proste:

 • Zeskanuj kod QR czekający na stoisku
 • Odpowiedz na trzy proste pytania
 • Podaj swoje dane kontaktowe i zaakceptuj warunki
 • Polub nasze profile na LinkedInie i Facebooku

Jeśli będziesz jedną z trzech pierwszych osób, możesz liczyć na jedną z nagród takich jak: Instax, smartband Xiaomi Mi czy głośnik Bluetooth.

Dokumenty formalne:
 1. Klauzula informacyjna RODO
 2. Regulamin konkursu

Agenda stoiska S&T, 18 października

Dowiedz się, jakie atrakcje czekają na naszym stoisku! 10:00–17:00

Porozmawiaj z Rekruterkami S&T, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych możliwościach rozwoju kariery. Dowiedz się z pierwszej ręki, jak wygląda proces rekrutacyjny, odbierz upominki i weź udział w konkursie S&T Challenge z atrakcyjnymi nagrodami.

10:00–12:00

Poznaj realia pracy w zespole świadczącym usługi wsparcia użytkowników oraz serwisu infrastruktury. W tych godzinach na stoisku S&T spotkasz Rafała Ławniczaka, Customer Engineera i lidera zespołu w S&T.

12:00–13:00

Dowiedz się od koordynatora prac programistycznych, jak wygląda praca analityków, developerów i testerów. W tych godzinach na stoisku S&T dostępny będzie Konrad Taperek, Business Solution Architect.

19 października

Wyłonienie laureatów konkursu S&T Challenge!

SnT White Logo Weź udział w wydarzeniu

Targi pracy Talent Days 2022
Więcej

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Prelegenci

  Monika Kosicka

  Recruitment & Employer Branding Consultant

  Agata Tauszyńska

  Recruitment Consultant

  Masz pytania do eventu?

  Kontakt

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do zapisania się na szkolenie.

   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
   Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia rejestracji na wybrane szkolenie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

   Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.