Cisco Champions – to uzupełniający program przeznaczony dla najbardziej utalentowanej kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży firm partnerskich.

Cisco Champions to cykl ekskluzywnych spotkań, łączących inspirujące treści biznesowe, informacje na temat innowacji technologicznych oraz wymianę doświadczeń w obszarze rozwoju kompetencji lidera cyfrowych zmian.

Program skierowany do firm partnerskich działających na polskim rynku i jest uzupełnieniem programu partnerskiego firmy. Cisco Champions obejmuje dwie równoległe inicjatywy dla wąskiego grona firm partnerskich:

  • Executive League – dla CEO,
  • Sales Cup – dla najlepszych Account Managerów firm partnerskich.

Cisco zainaugurowało działanie programu – Cisco Champions – aby wspólnie z partnerami tworzyć społeczność skoncentrowaną wokół najnowocześniejszych technologii i jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania rynku.

Zobacz podobne

11.09.2019

Wakacyjny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę wakacyjnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez S&T.
19.12.2017

Zespół S&T po raz kolejny wspiera akcję Szlachetna Paczka

Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.