Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Jednak można znacząco poprawić efektywność korzystania z nowych bądź już posiadanych rozwiązań poprzez wybór doświadczonego i kompetentnego w tym obszarze partnera. Zespół S&T udowodnił, że dysponuje najwyższymi kwalifikacjami w zakresie wspierania Klientów w optymalizacji użytkowania produktów Cisco.

W marcu tego roku S&T, jako jedna z trzech pierwszych firm w Polsce, zostało wyróżnione certyfikatem Cisco Customer Experience. Potwierdza on, że zespół naszych konsultantów posiada niezbędną wiedzę, żeby towarzyszyć przedsiębiorstwom na każdym etapie cyklu użytkowania rozwiązań Cisco i wspierać je podczas eksplorowania określonych produktów, maksymalizując efektywność korzystania z nich.

– Aby jako jedni z pierwszych w Polsce zdobyć ten certyfikat, spędziliśmy rok, żeby spełnić bardzo wysokie wymagania naszego partnera technologicznego. Wydzieliliśmy z naszej struktury dedykowany zespół, mający za zadanie sprawowanie ciągłej opieki nad kluczowymi Klientami Cisco. W skład tego zespołu wchodzi m.in. Renewal Manager, którego zadaniem jest wspieranie Klientów w procesie kontrolowania terminów wygaśnięcia licencji i usług serwisowych oraz pomoc w ich odnowieniu. Dedykowane osoby w roli Success Managerów są odpowiedzialne za kontrolę i utrzymanie najwyższej satysfakcji Klienta. Cały nasz zespół wspiera Klienta w ponownej ocenie potrzeb i wybraniu nowego najbardziej optymalnego rozwiązania.

Avatar
Łukasz Wilkowski

Services Sales Specialist, S&T

Dzięki uzyskanej certyfikacji możemy zaoferować naszym Klientom

 • Najwyższy poziom obsługi Klienta i dostęp do odpowiednio przeszkolonych konsultantów, którzy na każdym etapie użytkowania produktów Cisco – niezależnie od tego czy będzie to oprogramowanie, zakup licencji czy usług serwisowych służą pomocą w podejmowaniu najbardziej optymalnych biznesowo decyzji,
 • Pomoc w maksymalizacji wykorzystania funkcjonalności zakupionych rozwiązań i profesjonalne usługi doradcze przy wyborze nowego produktu, który nie będzie zawierał niepotrzebnych, a często dodatkowo płatnych funkcjonalności,
 • Stały monitoring nad terminami wygaśnięcia licencji i usług serwisowych, bez ryzyka pozostania bez odnowionych subskrypcji usługowych,
 • Wspólne opracowanie profesjonalnego planu rozwojowego, w którym dokładnie analizujemy aktualny stopień wykorzystania rozwiązania przez Klienta oraz wskazujemy jego słabe i silne punkty. Opracowany przez zespół S&T plan nie tylko nakreśla drogę rozwoju, ale przede wszystkim pomaga Klientowi w zwiększeniu stopnia wykorzystania produktów Cisco oraz proponuje potencjalne rozwiązania komplementarne, zgodnie z jego potrzebami,
 • Te wszystkie elementy przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji naszych Klientów.

S&T wdraża rozwiązania Cisco od ponad 10 lat i posiada najwyższy status partnerski Cisco Gold Integrator. Do naszych Klientów należą m.in. ministerstwa, firmy publiczne oraz firmy energetyczne.

Zobacz podobne

17.09.2021

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.
17.06.2021

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.
24.05.2021

S&T Tytanowym Partnerem Dell Technologies

W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.