Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

Jednak można znacząco poprawić efektywność korzystania z nowych bądź już posiadanych rozwiązań poprzez wybór doświadczonego i kompetentnego w tym obszarze partnera. Zespół S&T udowodnił, że dysponuje najwyższymi kwalifikacjami w zakresie wspierania Klientów w optymalizacji użytkowania produktów Cisco.

W marcu tego roku S&T, jako jedna z trzech pierwszych firm w Polsce, zostało wyróżnione certyfikatem Cisco Customer Experience. Potwierdza on, że zespół naszych konsultantów posiada niezbędną wiedzę, żeby towarzyszyć przedsiębiorstwom na każdym etapie cyklu użytkowania rozwiązań Cisco i wspierać je podczas eksplorowania określonych produktów, maksymalizując efektywność korzystania z nich.

– Aby jako jedni z pierwszych w Polsce zdobyć ten certyfikat, spędziliśmy rok, żeby spełnić bardzo wysokie wymagania naszego partnera technologicznego. Wydzieliliśmy z naszej struktury dedykowany zespół, mający za zadanie sprawowanie ciągłej opieki nad kluczowymi Klientami Cisco. W skład tego zespołu wchodzi m.in. Renewal Manager, którego zadaniem jest wspieranie Klientów w procesie kontrolowania terminów wygaśnięcia licencji i usług serwisowych oraz pomoc w ich odnowieniu. Dedykowane osoby w roli Success Managerów są odpowiedzialne za kontrolę i utrzymanie najwyższej satysfakcji Klienta. Cały nasz zespół wspiera Klienta w ponownej ocenie potrzeb i wybraniu nowego najbardziej optymalnego rozwiązania.

Avatar
Łukasz Wilkowski

Services Sales Specialist, S&T

Dzięki uzyskanej certyfikacji możemy zaoferować naszym Klientom

 • Najwyższy poziom obsługi Klienta i dostęp do odpowiednio przeszkolonych konsultantów, którzy na każdym etapie użytkowania produktów Cisco – niezależnie od tego czy będzie to oprogramowanie, zakup licencji czy usług serwisowych służą pomocą w podejmowaniu najbardziej optymalnych biznesowo decyzji,
 • Pomoc w maksymalizacji wykorzystania funkcjonalności zakupionych rozwiązań i profesjonalne usługi doradcze przy wyborze nowego produktu, który nie będzie zawierał niepotrzebnych, a często dodatkowo płatnych funkcjonalności,
 • Stały monitoring nad terminami wygaśnięcia licencji i usług serwisowych, bez ryzyka pozostania bez odnowionych subskrypcji usługowych,
 • Wspólne opracowanie profesjonalnego planu rozwojowego, w którym dokładnie analizujemy aktualny stopień wykorzystania rozwiązania przez Klienta oraz wskazujemy jego słabe i silne punkty. Opracowany przez zespół S&T plan nie tylko nakreśla drogę rozwoju, ale przede wszystkim pomaga Klientowi w zwiększeniu stopnia wykorzystania produktów Cisco oraz proponuje potencjalne rozwiązania komplementarne, zgodnie z jego potrzebami,
 • Te wszystkie elementy przyczyniają się do zwiększenia satysfakcji naszych Klientów.

S&T wdraża rozwiązania Cisco od ponad 10 lat i posiada najwyższy status partnerski Cisco Gold Integrator. Do naszych Klientów należą m.in. ministerstwa, firmy publiczne oraz firmy energetyczne.

Zobacz podobne

12.07.2022

S&T wśród najlepszych firm IT w Polsce

W 2021 roku polski sektor IT utrzymał tendencję wzrostową, osiągając przychody na poziomie 89 mld zł – to wzrost o 19 proc. w porównaniu z pandemicznym rokiem 2020. S&T uplasowało się w pierwszej dwudziestce najbardziej zyskownych przedsiębiorstw IT w Polsce.
10.07.2022

Certyfikat ISO 27001 w branży IT

W czerwcu 2022 r. nasza firma pomyślnie przeszła audyt w nadzorze Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Centrum Certyfikacji Jakości potwierdziło zgodność naszego systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 27001.
23.02.2022

S&T rozwija kompetencje w obszarze zabezpieczania sieci IIoT

Przemysłowy Internet Rzeczy, podobnie jak tradycyjny, wymaga zabezpieczenia przed cyberatakami. Nowa certyfikacja Cisco IoT poszerza ofertę S&T w zakresie ochrony sieci przemysłowych.
A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.