Użyj nowoczesnych narzędzi. Wybierz rozwiązania IT, odpowiadające na potrzeby Twojej firmy i stwórz niezawodne środowisko pracy. W pełni wykorzystaj potencjał zespołu i organizacji.

Sprawdź ile kosztuje
wdrożenie cyfrowego
miejsca pracy
Cyfrowe miejsca pracy

Bezpieczeństwo pracowników oraz wydajność procesów i organizacji to priorytety biznesu na całym świecie. Ich waga wzrosła jeszcze bardziej w związku z trwającym kryzysem: sprawność organizacji w rozproszeniu i w dynamicznych warunkach ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ciągłości biznesowej.

Przed  firmami i instytucjami niemałe wyzwanie – stworzenie cyfrowego środowiska pracy, które umożliwi wykonywanie obowiązków z dowolnego miejsca. Środowiska, w którym pracownicy czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewnienie sprawnego przepływu informacji, dostępu do know-how organizacji, stworzenie profesjonalnej przestrzeni wymiany wiedzy pomiędzy pracownikami, a także ochrona najbardziej wrażliwych danych to tylko niektóre aspekty, które musimy obecnie brać pod uwagę. Wdrożenie infrastruktury IT, zakup odpowiedniego oprogramowania i zapewnienie narzędzi pozwalających wydajnie pracować w rozproszonym środowisku to pierwszy krok do zwiększenia przewagi konkurencyjnej na rynku. 

Jakie korzyści daje wdrożenie rozwiązań z zakresu systemowej pracy zdalnej?

 • Wyższą efektywność pracowników i lepsze wyniki. Cyfrowe środowisko może znacznie wpłynąć na poprawę wydajności pracy Twojego zespołu.
 • Większą satysfakcję pracowników. Badania pokazują, że pracownicy wykonujący swoje obowiązki z domu są bardziej zadowoleni niż ci pracujący z biura. Coraz więcej osób deklaruje chęć pracy zdalnej, przynajmniej przez część tygodnia.
 • Możliwość optymalizacji kosztów. Kiedy większość pracowników ma możliwość zdalnego wykonywania swoich obowiązków, zmniejszają się koszty wynajmu przestrzeni biurowej. To doskonały moment, by zainwestować w nowoczesne technologie!
 • Bezpieczeństwo organizacji. W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego profesjonalne, cyfrowe środowisko pracy to przede wszystkim zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pracowników, a do tego zwiększona ochrona przed cyber zagrożeniami.

Już teraz zacznij tworzyć z S&T cyfrowe organizacje! Poznaj sprawdzone systemy do pracy zdalnej! Zobacz więcej >

Blog

S&T trzecią firmą IT o największej sprzedaży do sektora administracji publicznej w Polsce

W tegorocznym raporcie ITwiz Best100 2020 S&T zajęło trzecią pozycję wśród firm o największej sprzedaży dla administracji publicznej. Nasza organizacja znajduje się również na szóstym miejscu pod względem wielkości obrotów w sektorze telekomunikacyjnym.

Jak wybrać system ERP?

W dzisiejszych czasach niemal każda organizacja wykorzystuje jakiś rodzaj oprogramowania komputerowego, które w mniejszym lub większym stopniu (w zależności od posiadanych funkcji) ułatwia codzienne funkcjonowanie firmy i jej pracowników.

Kontynuacja współpracy z Urzędem Dozoru Technicznego

Wiosną podpisaliśmy nową umowę na dalszy rozwój portalu internetowego dla klientów UDT. Kontrakt obejmuje także świadczenie opieki utrzymaniowo-serwisowej i hosting w okresie 36 miesięcy. Zespół S&T przeprowadzi również audyt bezpieczeństwa i dostępności według standardu WCAG 2.0.

S&T jednym z najlepszych partnerów CLICO w 2020 r.

Podczas uroczystego spotkania zespół S&T otrzymał wyróżnienie jako III najlepszy partner handlowy firmy CLICO w 2020 r.

S&T i OpenText zacieśniają współpracę

Do grona strategicznych partnerów S&T dołącza OpenText – światowy lider rozwiązań klasy ECM przeznaczonych do zarządzania dokumentami i treścią w ramach procesów biznesowych.

S&T zaangażowane w projekt zwiększający poziom bezpieczeństwa na polskiej kolei

S&T wygrało 23-milionowy przetarg dla UTK. W ramach kontraktu powstanie nowy, elektroniczny rejestr maszynistów centralnie zarządzany przez Urząd Transportu Kolejowego.

Dzień Windowsa

Jaki jest najpopularniejszy system operacyjny na świecie? Co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości, a ewentualne dyskusje na ten temat zakończy fakt, że w kalendarzu umieszczone zostało jego święto.

Kolejny wzrost ilości zamówień w Grupie S&T

Jeden z największych na świecie międzynarodowych holdingów technologicznych – S&T AG w drugim kwartale 2021 r. ponownie notuje wysoki wolumen zamówień, które po raz kolejny przewyższa zaplanowane na ten okres przychody.

Mikroinstalacje w fotowoltaice – znaczenie i rola inteligentnych liczników

Globalna energetyka przechodzi bezprecedensową transformację. Wraz z rozpowszechnianiem OZE i rozwojem technologii magazynowania energii rosną wyzwania stawiane operatorom systemów dystrybucyjnych. Rozwój fotowoltaiki odgrywa w tym procesie znaczącą rolę.

Jak wykorzystać potencjał danych z inteligentnych liczników?

Postęp w zakresie analityki danych w globalnym sektorze energetycznym związany jest z wykorzystaniem inteligentnych liczników, urządzeń pomiarowych i oprogramowania do zarządzania siecią i przesyłem.

Aircom wchodzi w chmurę z Infor

Aircom Automotive, dostawca z branży motoryzacyjnej, wybrał rozwiązanie Infor CloudSuite Automotive, działające w oparciu o Amazon Web Services. Wdrożenie systemu realizuje firma Merino Consulting Service BV – międzynarodowy partner implementujący rozwiązania Infor oraz wspierająca ją w Polsce firma S&T, partner Infor w Polsce.

S&T liderem wdrożeń SAP S/4HANA Cloud

Spółka S&T AG po raz drugi otrzymała prestiżową nagrodę Partnera Roku przyznawaną przez SAP w kategorii SAP S/4HANA Cloud, a S&T w Polsce uzyskało autoryzację RISE with S/4HANA Cloud Private Edition.

Dzień Informatyka 2021

Nie ma wątpliwości, że informatyka, internet oraz branża technologiczna to obecnie najprężniej rozwijający się sektor. W związku z tym nie dziwi, że w kalendarzu pojawił się specjalny Dzień Informatyka.

Inteligentne liczniki na globalnym rynku: dziś potrzebne, w przyszłości niezbędne?

Trudno wyobrazić sobie, żeby inteligentne opomiarowanie energii elektrycznej nie stało się ważnym elementem rzeczywistości biznesowej. Liczniki smart zapewniają wykrywanie anomalii, pozwalają na redukcję kosztów operacyjnych oraz automatyzację obsługi i utrzymania sieci.

SAMBA XL zakończona sukcesem! Wzięło w niej udział 350 ekspertów z 70 firm

Kolejna edycja Konferencji Użytkowników Infor LN/Baan SAMBA zakończyła się sukcesem! Wzięło w niej udział prawie 300 ekspertów z 70 firm.

Certyfikacja S&T w obszarze Customer Experience rozwiązań Cisco

Znaczna część użytkowników produktów Cisco nie wykorzystuje w pełni ich całego potencjału. Powodów jest wiele – brak czasu, brak wiedzy, nieodpowiednie dobranie rozwiązania.

S&T Tytanowym Partnerem Dell Technologies

W 2021 r. firma S&T uzyskała tytuł Dell Titanium Solutions Provider i tym samym dołączyła do elitarnego grona firm z najwyższym poziomem partnerskim firmy Dell Technologies.

S&T kolejny rok złotym partnerem Cisco

Najwyższy poziom partnerstwa Cisco Gold Integrator potwierdza wysoki poziom kompetencji S&T oraz duże doświadczenie integratora we wdrażaniu rozwiązań firmy Cisco.

S&T dostosuje najnowsze wersje oprogramowania Infor do wymogów polskiego rynku

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. S&T będzie odpowiadać za aktualizację polskiej lokalizacji systemów Infor LN w latach 2021–2024 r.

Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie danych

W dobie pracy w rozproszonym środowisku ochrona przed utratą zamówień klientów, opóźnieniami w produkcji czy przestojem pracy w firmie stają się kluczowe dla utrzymania ciągłości biznesu.

Światowy Dzień Backupu

Statystyki wskazują, że każdego roku około 60 tysięcy komputerów ulega awariom, których nawet najbardziej doświadczeni informatycy nie są w stanie odwrócić.

Polska Agencja Atomistyki modernizuje system do monitorowania poziomu radiacji

Firma S&T wygrała blisko dwumilionowy przetarg na wdrożenie oprogramowania oraz narzędzia do analizy i raportowania dla Centrum Analizy Danych Centrum ds. Zdarzeń Radiacyjnych.

S&T uruchomi oprogramowanie dla stacji pomiarowych Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Nowa umowa obejmie projekt, budowę, wdrożenie oraz utrzymanie i rozwój oprogramowania. To czwarty duży projekt S&T dla UKE, po systemie wspomagającym proces wydawania pozwoleń radiowych P-WID, Platformie Usług Elektronicznych i Punkcie Informacji ds. Telekomunikacji.

S&T wśród najlepszych partnerów Infor w regionie

Przyznany tytuł Top Performer Partner firmy Infor w Europie Wschodniej za 2020 r. potwierdza, że S&T jest ważną częścią międzynarodowej sieci partnerskiej firmy Infor.

System obiegu faktur zakupowych dla Sanok Rubber Company

Zespół S&T dostarczył licencje i rozpoczął wdrożenie obiegu faktur zakupowych w systemie SAP. Zaprojektowane rozwiązanie wykorzystywać będzie technologię OpenText i Fiori.

Zarządzany przez S&T system e-zdrowie zarejestrował już ponad 450 mln e-recept

Panująca pandemia wymaga szybkości działania i skuteczności od wszystkich – w tym od sektora publicznego. Nowa rzeczywistość pokazuje, jak istotną rolę odgrywa w tym obszarze cyfryzacja.

S&T firmą z największą liczbą zaawansowanych kompetencji VMware

S&T jest jedynym w Polsce integratorem, który potwierdził najwyższy poziom kompetencji w zakresie rozwiązań Data Center Virtualization, Cloud Management and Automation oraz Digital Workspace.

Wady i zalety systemów klasy ERP

Zintegrowane systemy klasy ERP mogą przynieść każdej organizacji zarówno wiele korzyści jak i ograniczeń, jeśli nie zostaną dobrze wdrożone.

Jakie korzyści niesie ze sobą wdrożenie systemu ERP?

Pandemia pokazała bezwzględnie, że najważniejszą kompetencją, która decyduje o konkurencyjności przedsiębiorstwa jest zdolność do szybkiego odpowiadania na zmienność otoczenia.

Procesy biznesowe w cyfrowej rzeczywistości

Konsekwencje epidemii stanowią wyzwanie dla modeli operacyjnych i biznesowych wielu firm. Pojawiają się liczne pytania – rozpoczynając od tego, w jaki sposób pracują pracownicy, a kończąc na tym, jak zmieniają się zachowania konsumentów.

S&T wesprze rozbudowę i modernizację Krajowego Rejestru Nowotworów

Ruszyła budowa nowoczesnej platformy gromadzenia i analiz danych e-KRN+. S&T zintegruje prowadzony od blisko 70 lat rejestr medyczny z największymi systemami centralnymi oraz z bazami świadczeniodawców leczących choroby onkologiczne.

Nowy patent na patenty

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej wdrożył Platformę Usług Elektronicznych. To świetna informacja dla przedsiębiorców, rzeczników patentowych oraz wszystkich podmiotów korzystających z ochrony własności przemysłowej.

Przetarg na serwis w Prokuraturze Krajowej za 7 mln zł

Prokuratura zadba o właściwą ochronę. Potrzebuje wykonawcy usług serwisu swojego systemu bezpieczeństwa, opartego na rozwiązaniach Cisco.

S&T złotym partnerem SAP!

Zespół S&T wdraża na polskim rynku rozwiązania oparte o technologię SAP. Firma jako certyfikowany partner serwisowy realizuje także najbardziej zaawansowane projekty z zakresu wsparcia aplikacyjnego SAP.

S&T z tytułem Partner Roku Cisco w kategorii Data Center

Zespół S&T nagrodzony za wkład w promowanie najnowocześniejszych platform Data Center na polskim rynku.

S&T podpisało nową umowę ramową na rozwój systemu e-zdrowie

W ramach nowego kontraktu z Centrum e-Zdrowia S&T odpowiadać będzie za wytwarzanie oprogramowania, świadczenie usług autoryzacji oraz wsparcie serwisowe i aplikacyjne.

Partnerstwo z S&T pozytywnie ocenione przez Fortinet i Huawei

W listopadzie firma S&T została uhonorowana dwiema nagrodami za wyróżniającą się współpracę i wkład w rozwój sprzedaży na rynku rozwiązań IT.

Strategie cyberbezpieczeństwa – jakie czynniki będą miały na nie wpływ?

Przyspieszenie cyfryzacji i wzrost popularności pracy zdalnej spowodowały szereg zjawisk, które będą szczególnie ważne dla bezpieczeństwa cybernetycznego administracji publicznej.

S&T wdroży zaawansowany system do planowania finansowego w BGK

Bank Gospodarstwa Krajowego powierzył S&T zaimplementowanie oprogramowania IBM Planning Analytics.

S&T już ósmy raz wsparło akcję Szlachetna Paczka

Dzięki zaangażowaniu blisko 50 pracowników naszej firmy w tym roku udało nam się uzbierać rekordową sumę, która pozwoliła nam na zakup wszystkich potrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego, mebli, urządzeń do rehabilitacji, ubrań oraz środków czystości, żywności i zabawek.

Transformacja cyfrowa musi być przede wszystkim bezpieczna

Doświadczyliśmy niespodziewanego przyspieszenia procesu transformacji cyfrowej. Jakie standardy bezpieczeństwa powinny rządzić tym zjawiskiem?

Cyberbezpieczeństwo w dobie pandemii

Przyspieszona transformacja na skutek pandemii koronawirusa i związany z nią kryzys jest zjawiskiem wielopłaszczyznowym.

Dwa projekty realizowane przez S&T na rzecz Centrum e-Zdrowia nagrodzone

Internetowe Konto Pacjenta wyróżnione tytułem „Skrzydła IT w Administracji” w kategorii „Narzędzia do komunikacji z obywatelami”. eRecepta z nagrodą specjalną Ministerstwa Cyfryzacji.

XXXIX SAMBA, czyli wymiana praktycznych doświadczeń i wirtualny networking

Każdy chyba menedżer zna to uczucie: „najlepiej / najszybciej / najdokładniej* zrobię to sam(a) (*niepotrzebne skreślić)”. Dlaczego więc nie zrobiliśmy w ten sposób XXXIX SAMBY?

Sektor publiczny potrzebuje IT w modelu usługowym

Negatywny wpływ pandemii na gospodarkę oprócz bezpośrednich skutków takich jak recesja, czy zmiany w systemach łańcuchów dostaw i produkcji nie oszczędził również sektora publicznego.

Zasoby IT: nie musisz inwestować, by rozwijać firmę

Kryzys COVID-19 wciąż budzi wiele obaw wśród menedżerów. Jednym z ważniejszych zadań było (i wciąż jest) – zapewnienie efektywności organizacji, które nowa rzeczywistość zmusiła do przejścia na pracę zdalną.

Nowa struktura JPK V7M dla systemu SAP w aplikacji S&T

Od 1 października 2020 r. wszystkich podatników VAT obowiązuje nowy Jednolity Plik Kontrolny – JPK V7. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, S&T rozbudowało swoje autorskie rozwiązanie „Kreator JPK dla SAP” o strukturę JPK V7M.

Zmiana modelu pracy wymaga zmiany w konsumpcji IT

Masowe i długotrwałe przejście na pracę zdalną to jedna z tych konsekwencji epidemii koronawirusa, która wywarła największe piętno na rzeczywistości biznesowej.

Home office, a efektywność pracy. Czy istnieją narzędzia, które pozwolą nam ją mierzyć?

Mierzenie efektywności pracy zdalnej to wyzwanie przed którym stajemy nie tylko na poziomie technologicznym, ale przede wszystkim ustawodawczym.

Workspace One – cyfrowa organizacja w jednym miejscu

W jaki sposób objąć środowisko IT w firmie pomocą techniczną oraz zapewnić komfort użytkowania i zabezpieczenia, a tym samym zoptymalizować koszty? Z pomocą przychodzi nowoczesne oprogramowanie do zarządzania cyfrową organizacją.

Jak zarządzać urządzeniami końcowymi w erze „zero trust security”?

Praca w rozproszonym środowisku, a także coraz częstsze przechowywanie danych poza korporacyjnymi centrami danych narażają użytkowników i organizacje na ataki cybernetyczne zarówno z zewnątrz, jaki wewnątrz sieci.

Blisko 90 proc. Polaków chce pozostać na home office, ale efektywność pracy w tym modelu spada

Praca zdalna może być równie wydajna, jak ta świadczona w trybie stacjonarnym. Wymaga to jednak wypracowania nowych kompetencji managerskich, odpowiedniego dostosowania procesów i wsparcia ich nowoczesnymi narzędziami IT.

Praca zdalna zostanie z nami na dłużej, czas na systemowe podejście do organizacji

Badanie przeprowadzone przez CIONET, Deloitte i VMware pokazało, że aż 88 proc. firm zamierza zwiększyć możliwości pracy zdalnej na stałe, nawet po zakończeniu pandemii.

Cyfrowe miejsce pracy – jak zbudować profesjonalny scenariusz wdrożenia?

Stworzenie cyfrowej organizacji wymaga wielopoziomowej współpracy. Pierwszym etapem jest nakreślenie dokładnego scenariusza wdrożenia.

Helpdesk IT w cyfrowym miejscu pracy. Dlaczego jest tak ważny?

Wydolność i sprawne działanie narzędzi informatycznych to kluczowe kwestie w funkcjonowaniu cyfrowej organizacji – odpowiednio dobrany zakres wsparcia to realne korzyści, wpływające na efektywność pracy i procesów.

S&T wspiera cyberbezpieczeństwo w Ministerstwie Finansów

Firma S&T zrealizuje kontrakt o wartości blisko 20 mln zł na dostawę i wdrożenie Centralnego Systemu Zarządzania i urządzeń bezpieczeństwa sieci WAN dla jednostek organizacyjnych resortu finansów.

Modele finansowania infrastruktury i zasobów. Praca zdalna w ujęciu kosztowym

Wybór modelu finansowania IT w przedsiębiorstwie to istotny element, który może odegrać znaczącą rolę w realizacji cyfrowej transformacji organizacji.

Kompetencje wdrożeniowe zespołu sieciowego docenione przez Splunk

S&T podnosi poziom w programie partnerskim firmy Splunk i uzyskuje tytuł Premier Authorized Reseller.

S&T poprowadzi proces digitalizacji Prokuratury Krajowej

Kolejny organ administracji publicznej zaufał S&T i powierzył jej zadanie przeprowadzenia cyfryzacji swoich procedur. Na zlecenie Prokuratury Krajowej S&T zrealizuje wdrożenie systemu digitalizacji akt postępowań przygotowawczych w sprawach karnych.

Rozwiązania S&T sprawdziły się w czasie pandemii

W czasie pandemii szczególnie ważne jest utrzymanie ciągłości funkcjonowania organów administracji publicznej. Dzięki licznym wdrożeniom, które S&T przeprowadziło dla instytucji państwowych, mogą one sprawnie funkcjonować w nowej pandemicznej rzeczywistości.

E-administracja: czas na przygotowania jest teraz

Z powodu lockdownu wiele urzędów i instytucji zostało zmuszonych do zawieszenia lub znaczącego zminimalizowania swojej działalności. Jako czwarty dostawca usług IT dla administracji w Polsce wg rankingu Computerworld widzimy, że podmioty, które zdecydowały się na transformację cyfrową, zachowały ciągłość działania.

Nowe e-usługi w Urzędzie Patentowym

Platforma Usług Elektronicznych Urzędu Patentowego (PUEUP) zbudowana od podstaw przez zespół programistów S&T to kolejny krok w obszarze informatyzacji administracji publicznej.

Platforma eUDT sprawdziła się w czasie największych obostrzeń

W czasie pandemii UDT przeprowadził kilkaset tysięcy badań urządzeń technicznych. Było to możliwe m.in dzięki wdrożonej przez S&T platformie elektronicznej współpracy z klientami – eUDT, w której zarejestrowanych jest już ponad pół miliona urządzeń.

Tarcza antykryzysowa 4.0: najważniejsze zmiany w prawie zamówień publicznych

W związku z wprowadzeniem w życie kolejnej odsłony tarczy antykryzysowej przedsiębiorców i zamawiających czekają dalsze zmiany. Przyjrzeliśmy się najważniejszym z nich.

Tablety S&T dla szkół

Po przeniesieniu całej polskiej edukacji do sieci okazało się, że dostęp do odpowiednio skonfigurowanego sprzętu i oprogramowania jest zupełnie kluczowy dla płynnego procesu nauczania. I nie da się tego zrobić bez odpowiednich narzędzi informatycznych. Zobaczcie jak poradzono sobie z tym wyzwaniem w Chorwacji.

93 proc. ankietowanych przez nas Klientów poleciłoby usługi S&T

Jak wynika z badania satysfakcji, które zostało przeprowadzone w kwietniu br., zdecydowana większość klientów biorących udział w badaniu pozytywnie ocenia współpracę z S&T i rekomendowałaby nasze usługi innym firmom.

Nowe rozwiązanie SmartCheckout dla sektora retail w ofercie S&T

S&T nawiązało współpracę z firmą Xhockware w zakresie wdrażania nowych rozwiązań SmartCheckout, YouBeep i Self-Services Solution, które pomagają zapewnić bezpieczne alternatywy dla tradycyjnych zakupów.

Zespół S&T wspiera Ministerstwo Zdrowia

W czerwcu programiści S&T dołączyli do zespołów wspierających budowę Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych, platformy do udostępniania cyfrowych zasobów rejestrów medycznych, a także systemu do obsługi działań związanych z transplantacjami.

Cyfryzacja w UP: polskie wynalazki stały się bardziej online

Blisko 3 tysiące wniosków o ochronę własności intelektualnej złożono w Urzędzie Patentowym RP drogą elektroniczną w okresie od lutego do maja. Za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych w lutym br. składany jest już co trzeci wniosek.

Nowy globalny projekt w portfolio S&T

W czerwcu rozpoczął się nowy projekt wsparcia IT realizowany na rzecz jednostek Alstom w Polsce, serwisujących pociągi Pendolino oraz produkujących pociągi regionalne i składy metra. 

Wszystko o wdrożeniach S&T dla sektora publicznego w Polsce

Kluczem do postępującej modernizacji i optymalizacji działań administracji publicznej jest jej cyfryzacja. S&T uruchomiło serwis poświęcony dobrym praktykom we wdrożeniach projektów cyfryzacyjnych kategorii e-government.

Jak zapewnić ciągłość świadczenia usług obywatelom w warunkach społecznej izolacji?

W przypadku zagrożenia epidemiologicznego wirusem COVID-19, kontakt człowiek-człowiek został uznany przez WHO za podstawowy czynnik rozprzestrzeniania się patogenu.

Nowy Raport Grupy S&T opublikowany

Grupa S&T opublikowała coroczny raport dotyczący kondycji biznesowej spółki. Został przygotowany z myślą o podsumowaniu osiągnięć roku 2019 i zaprezentowaniu prognoz na lata nadchodzące.

Wyniki finansowe za 2019 rok grupy technologicznej S&T AG

Grupa S&T AG, do której należą spółki działające na polskim rynku: S&T Poland i S&T Services, w 2019 r. odnotowała 13 proc. wzrost sprzedaży do poziomu 1 122,9 mln EUR w stosunku do roku poprzedniego.

Epidemia pozytywnie zweryfikowała zasadność wdrożenia e-recepty

Od 8 stycznia w Rządowym Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zarejestrowano już 200 milionów e-recept. Wg ekspertów epidemia COVID-19 pozytywnie zweryfikowała zasadność rozwiązania i wskazała na ważną rolę cyfryzacji w działaniu sektora publicznego.

Doświadczenie w cyfryzacji administracji w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Zintegrowane systemy wymiany informacji, zarządzania zasobami czy rozbudowa infrastruktury IT to tylko nieliczne przykłady rozwiązań wdrażanych przez S&T. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami realizacji Grupy S&T dla administracji centralnej.

Cyfryzacja odegra kluczową rolę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw utilities

Skala wyzwań o charakterze gospodarczym i społecznym spowodowana przez wybuch globalnej epidemii znacznie uwypukliła potrzebę przyspieszenia transformacji cyfrowej w branży utilities.

Po co firmie strategia bezpieczeństwa?

Wielu przedsiębiorców zgodnie uznaje, że bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów działalności prowadzonych przez nich firm.

Kolejny audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania zakończyliśmy z sukcesem

Pod koniec kwietnia w obu spółach S&T w Polsce, zostały przeprowadzone audyty ponownej certyfikacji Zintegrowanych Systemów Zarządzania (ZSZ).

GITD podpisał umowę z budżetem 63 mln zł ośmioma spółkami

Skarb Państwa – Główny Inspektorat Transportu Drogowego z ośmioma spółkami informatycznymi podpisał umowę ramową na świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich z branży IT.

120 mln zł na P1. Na informatyzację ochrony zdrowia pójdą nowe środki.

Dodatkowe 120 mln zł zostanie przeznaczone na Projekt P1, czyli budowę elektronicznej platformy usług publicznych w zakresie ochrony zdrowia. Wykonawcami wybrano konsorcja spółek S&T Poland, S&T Services i EC2 (cz. 1), oraz Pentacomp i JWA

Epidemia koronawirusa: jak najlepiej uodpornić państwo?

Obok zagrożenia biologicznego, jakie niesie COVID-19, cieniem na funkcjonowaniu społeczeństwa kładzie się długotrwała izolacja, nieunikniony kryzys ekonomiczny oraz częściowy paraliż działalności administracji publicznej.

Cyfryzacja administracji publicznej. Jak wypada Polska?

Epidemia COVID-19 spowodowała znaczne ograniczenie funkcjonowania administracji publicznej, zarówno centralnej, jak i samorządowej. Załatwianie wielu spraw jest obecnie przeniesione do internetu. Według ekspertów z firmy S&T…

Webinair: VMware w nowej odsłonie

Podczas spotkania w wersji online eksperci S&T i VMware zaprezentowali nowości jakie pojawiły się w vSphere oraz vSAN 7.0, a także VCF 4.0.

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na administrację publiczną w Polsce?

Zwalczenie epidemii koronawirusa wiąże się z ograniczeniami bezpośrednich kontaktów międzyludzkich. Jak to wpływa na tryb procedowania spraw w urzędach państwowych? Jakie skutki w tym obszarze możemy zaobserwować?

Zakup oprogramowania i infrastruktury IT w ramach specustawy dot. COVID-19

Epidemia koronawirusa spowodowała znaczne zmiany w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Aby przeciwdziałać negatywnym skutkom COVID-19, zwłaszcza gospodarczym, przyjęte zostały przepisy, które mają pomóc prywatnym przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym.

Działalność S&T w kontekście pandemii COVID-19

Jesteśmy gotowi do wypełnienia wszystkich podjętych wcześniej zobowiązań biznesowych. Ze swojej strony oferujemy także dodatkową pomoc i wsparcie w zakresie rozwiązywania pojawiających się trudności w obszarze IT.

Rozwiązania IT w firmach produkcyjnych – inwestycja w przyszłość

Inwestowanie w branżę produkcyjną to działanie nie tylko opłacalne, lecz także niezbędne, by móc utrzymać pozycję na rynku, a także korzystać z możliwości zapewniających bezpieczne i efektywne wykorzystanie posiadanych danych.

Targi Euroshop 2020 w Düsseldorfie. Cyfryzacja w branży retail

Cyfryzacja to słowo klucz, który ma otworzyć wszystkie drzwi przed branżą retail. Taki główny wniosek płynie z zakończonych 10 dni temu światowych targów handlu detalicznego EuroShop 2020.

S&T na VI Konferencji Zarządzania Przedsiębiorstwem WOD-KAN

S&T po raz kolejny znalazło się na liście prelegentów Konferencji Zarządzania Przedsiębiorstwem WOD-KAN w Szczyrku skierowanej do przedstawicieli branży wodno-kanalizacyjnej.

Obsługujemy jeden z 5 największych stadionów w Polsce!

Firma S&T zakończyła główny etap wdrożenia zintegrowanego systemu POS (Point Of Sales) na Stadionie Poznań.  W sobotę, 8 lutego odbył się pierwszy mecz, podczas którego kibice korzystający ze stadionowej strefy gastronomicznej zostali obsłużeni przy pomocy nowego rozwiązania informatycznego.

Sprzęt dla Centrum Informatyki Resortu Finansów dostarczony

W ramach umowy z Centrum Informatyki Ministerstwa Finansów S&T dostarczyło infrastrukturę IT za ponad 2 mln zł brutto.

Świąteczna pomoc i impuls do zmiany

W tym roku ponad 40 pracowników S&T zaangażowało się w akcję. Zebraliśmy 3,5 tyś zł! Za tę kwotę kupiliśmy łóżko dla trójki dzieci, chemię, produkty spożywcze, odzież w tym także buty.

Max Premium Burgers przy wsparciu S&T otwiera nowe lokale

W styczniu sieć restauracji Max Premium Burger przy wsparciu technicznym S&T otworzyła w Warszawie dwie nowe restauracje – w Złotych Tarasach i na terenie Centrum Handlowego Arkadia.

S&T zaopiekuje się serwerownią Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

S&T wygrało przetarg na administrowanie i utrzymanie serwerowni MRPiPS. Łączna wartość zamówienia wynosi 2,92 mln zł. Spółka okazała się najlepsza spośród sześciu firm technologicznych, starających się o zawarcie kontraktu.

11 tysięcy kilometrów w ramach akcji Rowerem do Pracy!

Pracownicy krakowskiego oddziału S&T wzięli udział w inicjatywie „Rowerem do pracy, czyli dom, rower, praca… i tak w kółko”. Łącznie w ramach akcji udało im się przejechać na rowerach ponad 11 tys. km.

Jak rozsądnie inwestować w bezpieczeństwo w IT?

Z raportu „Dojrzałość technologiczna polskich firm” wynika, że na liście priorytetów inwestycyjnych polskich przedsiębiorstw w latach 2020-2021 znajdują się  kwestie bezpieczeństwa oraz analityki danych.

Intensywny rozwój kompetencji S&T w zakresie bezpieczeństwa sieciowego

Rok 2019 upłynął w S&T pod znakiem poszerzania kompetencji technicznych w zakresie cyberbezpieczeństwa. Firma zrealizowała kilka znaczących kontraktów w obszarze bezpieczeństwa sieciowego.

Inwestycje w IT – co planują polskie przedsiębiorstwa w 2020 roku?

Z raportu „Dojrzałość technologiczna polskich firm”, wydanego przez S&T, HPE i Infor wynika, że polskie przedsiębiorstwa w latach 2020-2021 będą inwestować przede wszystkim w informatyzację procesów logistycznych i obsługę realizacji sprzedaży.

Stadion w Poznaniu powierza instalację systemu gastronomicznego S&T

Operator Stadionu w Poznaniu spółka „Marcelin Management” Sp. z o.o. nawiązała współpracę z firmą S&T, która jako główny dystrybutor systemów Zucchetti w Polsce dostarczy sprzęt i zintegrowany system sprzedaży gastronomicznej dla obiektu.

Kolejna uczelnia wyższa powierza opiekę serwisową S&T

S&T i Uniwersytet Śląski podpisały umowę na dostawę wsparcia serwisowego SAP Enterprise Support. Kontrakt obejmuje okres od 01.11.2019 do 31.10.2020

S&T wraca do utrzymywania systemu viaTOLL

S&T i Główny Inspektorat Transportu Drogowego zawarły umowę, w ramach której S&T świadczyć będzie usługę utrzymania wybranych elementów elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL. Kontrakt podpisano na 12 miesięcy.

S&T wchodzi w rok 2020 z kolejnym złotym partnerstwem

S&T współpracuje z kluczowymi dostawcami technologii na rynku. W naszym zespole znaleźć można specjalistów, którzy posiadają kompetencje w bardzo różnych obszarach.

S&T zbadało dojrzałość technologiczną polskich firm

Raport Dojrzałość Technologiczna Polskich Firm jest próbą przyjrzenia się rodzimemu środowisku biznesowemu przez pryzmat zaawansowania digitalizacji procesów, gotowości do ich przeprowadzenia czy planów inwestycyjnych. 

Spotkania Techniczne z platformą Splunk Enterprise

Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.

Skuteczne projekty w centrum zainteresowania

7-8 listopada w Warszawie odbyła się XXII Konferencja IPMA Polska, poświęcona zarządzaniu projektami i wyzwaniom, które niesie ze sobą ewolucja technologii.

Spotkania Techniczne w S&T

Kolejne warsztaty w ramach Spotkań Technicznych w S&T już za nami. Podczas całodniowego szkolenia nasi eksperci pokazywali skuteczne możliwości wykrywania i reagowania na ataki wewnętrzne i zewnętrzne za pomocą platformy Splunk Enterprise.

Wyróżnienie w kategorii zintegrowane systemy zarządzania

Przyznane wyróżnienie potwierdza dojrzałość oraz właściwe funkcjonowanie i doskonalenie naszego zintegrowanego systemu zarządzania, a także bardzo dobrą współpracę z jednostką certyfikującą.

XXXVII SAMBA już za nami

14-15 października w biurze S&T w Krakowie odbyła się XXXVII SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

Czy da się wdrożyć system ERP szybko i bez ryzyka?

Długoletnia, niekończąca się droga pełna przeszkód, na której każdy zakręt da się pokonać tylko przy pomocy worka pieniędzy: tak w większości przypadków kojarzy się proces wdrożenia oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem.

Spotkajmy się na SAP Utilities Day – PowerStorm 2019

S&T po raz kolejny partnerem SAP Utilities Day – PowerStorm 2019. Zapraszamy do Krakowa 22 października 2019.

XXXVII SAMBA: Integrujmy się z naszymi Klientami!

14-15 października odbędzie się XXXVII SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN.

GUS WYBRAŁ S&T

S&T po raz kolejny udowodniło, że jest wiodącym dostawcą usług IT dla sektora publicznego w Polsce.

Umowa na wsparcie SAP z PKP Cargo

Spółki PKP Cargo i S&T zawarły umowę w zakresie świadczenia usług SAP Enterprise Support dla modułów SAP ERP na okres 12 miesięcy.

S&T jeszcze silniejsze w consultingu IT

S&T na drugim miejscu wśród największych firm informatycznych świadczących usługi doradcze w Polsce.

Wakacyjny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Znamy już zwycięzcę wakacyjnego konkursu fotograficznego zorganizowanego przez S&T.

S&T po raz kolejny na konferencji SAP NOW

Eksperci S&T reprezntowali naszą firmę na konferencji SAP NOW „Becoming an Intelligent Enterprise”, odbywającej się między 11 a 12 września w Sopocie.

S&T w Polsce 4. firmą o największej sprzedaży do sektora transportu

Spółka S&T w Polsce zajęła czwarte miejsce w kategorii sprzedaży do sektora transportu, logistyki i spedycji. Największy wzrost w stosunku do roku poprzedniego firma zanotowała w zysku brutto (73 proc.) i sprzedaży oprogramowania (37 proc.).

Pierwsze kursy kodowania dla dzieci pracowników S&T

Z sukcesem udało się nam zakończyć pierwszą zorganizowaną przez S&T Akademię Programowania dla dzieci!

Umowa serwisowa z CBA przedłużona o kolejne 3 lata!

S&T podpisało umowę na usługi serwisowe, aktualizacje oprogramowania oraz wsparcie konsultantów w zakresie wdrożonego w CBA systemu ERP. Kontrakt obejmuje także dostawę licencji systemu SAP.

Kolejne 3 lata S&T będzie świadczyć usługę serwisową SAP w CBA!

S&T podpisało umowę na usługi serwisowe, aktualizacje oprogramowania oraz wsparcie […]

Kolejny projekt w obszarze BI zrealizowany przez zespół S&T

Zakończyła się właśnie (trwająca 20 tygodni) budowa kokpitów menedżerskich dla spółki PERN, zrealizowanej w ramach umowy ramowej na rozwój i utrzymanie systemu SAP.

S&T potwierdza swoje kompetencje w obszarze rozwiązań Hitachi Vantara

S&T po raz trzeci została uhonorowana tytułem najlepszej w Polsce firmy serwisowej Hitachi Vantara.

XXXVI SAMBA: Między Ziemią a Chmurą z S&T

12-13 czerwca 2019 r. na Zamku w Baranowie Sandomierskim i […]

Nowe standardy wsparcia IT w grupie ATALIAN wdrożone

S&T z sukcesem zakończyło projekt modernizacji informatycznej w polskich oddziałach holdingu ATALIAN. W ramach podpisanego wiosną kontraktu serwisanci S&T objęli swoją opieką ponad 400 lokalnych pracowników koncernu.

Czym się kierować przy wyborze systemu BI?

Systemy Business Intelligence (BI) są istotnym wsparciem w każdym przedsiębiorstwie. Dzięki nim, możliwa jest integracja danych z różnych systemów informatycznych i zachowanie kontroli nad procesami zachodzącymi w obrębie firmy.

Między Ziemią a Chmurą z S&T

XXXVI SAMBA – Konferencja Użytkowników Infor LN/BAAN, czyli największe wydarzenie polskiej społeczności Klientów S&T i Infor.

XXXVI SAMBA – Konferencja dla użytkowników Infor LN/BAAN

Program konferencji obejmuje warsztaty, wykłady, panele dyskusyjne, indywidualne konsultacje, a także wizytę studyjną u jednego z naszych Klientów.

ZUS powierza obsługę serwisową systemu klasy ERP firmie S&T

S&T i Zakład Ubezpieczeń Społecznych podpisały kontrakt, w ramach którego integrator będzie świadczyć usługi opieki serwisowej na oprogramowanie SAP ERP wspierające funkcjonowanie Systemu Wspomagania Ekonomiki Zakładu.

Jakie parametry oferty dostawcy usług serwisowych są najbardziej istotne?

Decydując się na outsourcing procesów IT w firmie, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, które pozwolą nam na rzetelną ocenę dostawcy usług serwisowych. Kluczowe jest odpowiednie przeanalizowanie naszych potrzeb i dobranie optymalnego dla nas modelu współpracy z zewnętrznym podmiotem.

S&T Platynowym partnerem firmy Dell EMC

S&T podnosi status partnerski w programie Dell EMC i uzyskuje tytuł Platynowego Partnera.

S&T wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku usług IT

Segment „IT services”, w którym konsolidowane są wyniki spółek S&T w Polsce, wzrósł o 16 proc. i był jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów w ramach całego międzynarodowego holdingu.

Innowacyjne rozwiązania w obszarze zarządzania majątkiem technicznym

Prezentacja S&T, podczas tegorocznego turne SAP Intelligent Enterprise Truck w Katowicach. Wszystkich przedstawicieli przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych zapraszamy 10 kwietnia o godz. 9.00.

Nagroda za największy wzrost sprzedaży licencji systemów klasy ERP

S&T uhonorowana została nagrodą za największy wzrost sprzedaży licencji SAP na terytorium General Business w 2018 r. Osiągnęliśmy też pod względem wartości sprzedanych licencji jeden z najlepszych wyników na polskim rynku.

Czym jest system CRM?

Aby firma mogła odnosić sukcesy w obszarze sprzedaży, musi posiadać odpowiednie narzędzia. Jednym z nich jest CRM – Customer Relationship Managment, pozwalający na efektywne zarządzanie relacjami z klientami i dostosowywanie działań w taki sposób, aby zapewniać im jak największą satysfakcję ze współpracy z firmą.

S&T partnerem konferencji Cloud Security Summit

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób można uprościć i zabezpieczyć cyfrową transformację firmy związaną z wdrażaniem nowych technologii i migracją do chmury. Zarejestruj się na konferencję już dziś.

S&T nawiązuje nowe partnerstwo technologiczne

Do grona partnerów S&T dołącza firma Ciena, lider dostawców urządzeń sieciowych do transmisji optycznej, ogłosiły nawiązanie współpracy.

Jak skrócić czas tworzenia kopii zapasowej systemu z 75 do 8 godzin?

S&T dysponuje wieloma narzędziami wspierającymi tworzenie profesjonalnych backupów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skrócić czas tworzenia kopii zapasowej z 75 do 8 godzin? Przeczytaj

S&T Partnerem Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

W dniach 20-22 lutego 2019 r., na V Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, przedstawiciele S&T opowiedzą o nowych wyzwaniach dla przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych.

Czy systemy księgowe są gotowe na E-sprawozdania i JPK-VDEK?

2019 to kolejny rok, w którym czekają nas zmiany prawne związane z informatyzacją rozliczeń finansowych. Wiele z nich będzie wiązało się z modyfikacją procesów w systemach księgowych – są to m.in. e-sprawozdania JPK_VDEK.

Kompetencje wdrożeniowe w obszarze wirtualizacji Data Center potwierdzone!

Osiągnięcie statusu VMware Master Services, potwierdza, że S&T posiada najbardziej doświadczony zespół wdrożeniowy w Polsce, w obszarze projektowania i implementacji technologii VMware oraz produktów uzupełniających.

S&T wspiera technologicznie otwarcie nowej sieci restauracji

S&T zapewni opiekę informatyczną i serwisową nowej restauracji Max Premium Burgers w warszawskim Wilanowie.  To czwarta w tym roku lokalizacja, wchodzącej na polski rynek skandynawskiej sieci szybkiej obsługi.

E-skierowanie – kolejny krok w informatyzacji polskiej ochrony zdrowia

S&T zakończyło kolejny etap prac związanych z budową ogólnopolskiej platformy gromadzenia i udostępniania danych medycznych.

Nieodkryty potencjał w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej

S&T zaprasza na konferencję dla branży Utilities- PowerStorm 2018, którą współorganizujemy z firmą SAP.  Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy wystąpienie „Cyfryzacja jest już i otacza nas.”

S&T jedną z 3 najlepszych firm w obszarze consultingu IT w Polsce

W najnowszym rankingu „Book of Lists 2018/2019”, firma S&T znalazła się wśród trzech największych w Polsce firm informatycznych świadczących usługi doradcze.

GreenFit – adaptacyjna ścieżka wdrożenia systemu klasy ERP

Metodyka GreenFit stworzona przez firmę S&T, dla dużych i średnich przedsiębiorstw, które stawiają przed nowym systemem wysokie wymagania.

S&T wspiera AWECO Polska Appliance w aktualizacji oprogramowania Infor LN

AWECO Polska Appliance zaktualizowało oprogramowanie Infor LN do najnowszej przy wsparciu S&T.

Master Services Competency Data Center Virtualization dla S&T

S&T Poland jako pierwsza spółka w Polsce uzyskała kompetencję Master Services Competency Data Center Virtualization.

S&T Poland Gold Partner of the 2017

Hitachi Vantara uhonorowało S&T Poland tytułem – Gold Partner of the 2017

Polish Business Extensions dla Infor LN

W produktowym portfolio Inforu pojawiła się nowa pozycja: Polish Business Extensions dla Infor LN. Jest to produkt Inforu, zaprojektowany i zaprogramowany przez S&T w standardach kodowania Infor.

Eksperci S&T zakwalifikowani do programu Cisco Champions

Cisco Champions – to uzupełniający program przeznaczony dla najbardziej utalentowanej kadry zarządzającej oraz menedżerów sprzedaży firm partnerskich.

Przewozy Regionalne wdrożą nowoczesny system ERP

Spółka Przewozy Regionalne podpisała umowę z S&T Services Polska sp. z o.o. na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego ERP „INFOR LN”, przeznaczonego do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem.

S&T wśród nagrodzonych DELL EMC Partner Awards 2018!

Podczas dorocznej gali, która  odbyła się 15 marca, producent nagrodził zwycięzców Dell EMC Partner Awards 2018. Nagrodę w imieniu całego zespołu S&T odebrał Tomasz Kaczorowski.

S&T wyróżnione tytułem „Best Partner of The Year”

S&T wyróżnione tytułem „Best Partner of The Year” podczas drugiej edycji ABC Data Technology Trends 2018, unikatowego wydarzenia technologicznego na mapie Polski.

System wspomagania decyzji dla Komendy Głównej PSP

S&T i ABAKUS podpisały z Komendą Główną PSP umowę na budowę Systemu Wspomagania Decyzji Państwowej Straży Pożarnej.

Infor przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną

Trzeci największy dostawca oprogramowania biznesowego na świecie – przedłużył z S&T umowę lokalizacyjną. Nasza firma będzie odpowiadać za aktualizację Polskiej Lokalizacji systemów Infor LN/BAAN do lutego 2021 r.

Podsumowanie z konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Dziękujemy wszystkim za udział w Konferencji Naukowo-Technicznej Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, która odbyła się w dniach 22-23 lutego 2018 r. w Ustroniu.

PERSPEKTYWY ERP 2018

PERSPEKTYWY ERP 2018 – O tym, co łowca androidów ma wspólnego ze zmianami na rynku systemów ERP opowiada Przemysław Domański, S&T.

S&T zaprasza na IV Konferencję Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

S&T i SAP zapraszają na IV Konferencję Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN, który odbędzie się w dniach 22-23 lutego 2018 r. w Ustroniu.

S&T będzie wspierać firmę Sivantos w obszarze finansów/raportowania Infor LN

Sivantos Group nowym użytkownikiem Infor LN/BAAN, wspierany przez S&T w obszarze finansów/raportowania Infor LN.

Urządzenia mobilne dla spółki Przewozy Regionalne

Konsorcjum S&T i TK Telekom dostarczy urządzenia mobilne dla spółki Przewozy Regionalne

Wesołych świąt życzy S&T.

Wesołych świąt życzy S&T.

Zespół S&T po raz kolejny wspiera akcję Szlachetna Paczka

Wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!

II edycja seminarium GIS

S&T zaprasza na seminarium „GIS – Środowisko pracy w nowoczesnym urzędzie”, 5 grudnia 2017 r. Katowice.

System Informacji Przestrzennej dla gmin z województwa dolnośląskiego

Konsorcjum firm S&T i GIAP Sp. z o.o. zwyciężyło w postępowaniu na „Budowę Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwój e-usług publicznych i elektronicznych usług administracyjnych w północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego”.

S&T zaprasza na XX Konferencję IPMA Polska

S&T zaprasza w dniach 16-17 listopada 2017 r. do Warszawy na XX edycję Konferencji IPMA (International Project Management Association).

S&T na Targach Pracy w Krakowie

S&T na Targach Pracy w krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, które odbędą się w dniu 8 listopada 2017 r.

S&T zaprasza na XX Kongres WOD-KAN-EKO w Kielcach

S&T zaprasza jubileuszowy, XX Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO odbędzie się 7-8 listopada 2017 r. w Hotelu Binkowski w Kielcach.

S&T na konferencji SAP UTILITIES POWERSTORM

Nasi eksperci zapraszają na bezpośrednie spotaknia podczas konferencji SAP UTILITIES POWERSTORM w hotelu Sound Garden w Warszawie.

S&T zaprasza na konferencję Infor Next Polska 2017 w Warszawie

Program spotkania obejmuje kluczowe zagadnienia związane z cyfrową transformacją przemysłu, sztuczną inteligencją oraz innymi przełomowymi technologiami, zmieniającymi środowisko pracy.

TK Telekom i S&T na Targach TRAKO 2017

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017 to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce spotkanie branży transportu szynowego i drugie co do wielkości oraz znaczenia targi kolejowe w Europie.

Naszych ekspertów będzie można spotkać podczas IV Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing

S&T sponsorem IV Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing, który odbędzie się w dniach 28-29 września 2017 r. w Katowicach.

S&T zaprasza na konferencję SAP UTILITIES POWERSTORM

S&T zaprasza na konferencję SAP UTILITIES POWERSTORM w dniach 25–26 października 2017 r.

Nowa umowa z Resortowym Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi

W dniu 12 września 2017 r. konsorcjum firm S&T Services […]

Zapraszamy na S&T Data Center Day 2017

Zapraszamy na S&T Data Center Day14-15/09/2017 Białobrzegi nad Zalewem Zegrzyńskim. ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

S&T brązowym partnerem SAP Technology Forum 2017

S&T brązowym partnerem SAP Technology Forum 2017, które odbędzie się w dniach 12-13 września w Gdyni

Nowa specjalizacja dla S&T Poland

Nowa specjalizacja dla S&T Poland – Clustered Data ONTAP

Poziom informatyzacji oraz potrzeb firm w obszarze zarządzania produkcją

We współpracy z serwisem Decyzje-IT, S&T przeprowadziło badanie poziomu informatyzacji oraz potrzeb przedsiębiorstw w obszarze zarządzania produkcją.

Zapraszamy na S&T Security Day 2017

Zapraszamy na S&T Security Day – 5 października 2017 r., Sobienie Królewskie

Współpraca partnerska S&T i Veeam

S&T Services Polska jest partnerem firmy Veeam na poziomie Silver

Konferencja SAMBA 2017, Międzyzdroje oraz Stargard

W dniach 8-9 czerwca 2017 r. w Międzyzdrojach i Stargardzie odbyła się XXXII edycja konferencji SAMBA.

System e-usług dla radomskiego Urzędu Miejskiego

Urząd Miejski w Radomiu podpisał umowę na wdrożenie usługi wirtualnej administracji z konsorcjum firm Sputnik Software oraz S&T Services Polska.

S&T Partnerem wydarzenia WIL X, czyli X Warsztatów Informatyków Lubuskich.

Konferencja WIL X, czyli X Warsztaty Informatyków Lubuskich, to wydarzenie skierowane przede wszystkim do pracowników administracji publicznej.

SAP Executive Forum 2017

S&T zaprasza na SAP Executive Forum 2017

Konferencja „Nowoczesna firma wodno-kanalizacyjna”

S&T zaprasza na konferencję „Nowoczesna firma wodno-kanalizacyjna”

S&T AG: bardzo udany koniec 2016 r. – w 2018 r. sprzedaż powinna przekroczyć próg miliarda euro

S&T AG: bardzo udany koniec 2016 r. – w 2018 r. sprzedaż powinna przekroczyć próg miliarda euro.

S&T Poland partnerem Platinum w programie Dell EMC Partner Program

S&T Poland partnerem Platinum w programie Dell EMC Partner Program.

S&T wyróżnione tytułem Gazele Biznesu 2017

Nagroda przyznawana jest najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce.

BRW i S&T na Targach MEBLE POLSKA 2017

BRW i S&T na Targach MEBLE POLSKA 2017. Zapraszamy na stoisko BRW do zapoznania się z ofertą nowoczesnych systemów multimedialnych dedykowanych dla przedsiębiorstw z branży meblarskiej.

S&T na III Konferencji Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

W dniu 9 lutego 2017 r. w Ustroniu odbędzie się Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN.

RCZSiUT przyjęło ofertę złożoną przez konsorcjum firm z S&T w składzie.

RCZSiUT przyjęło ofertę złożoną przez konsorcjum firm z S&T w składzie.

Publikacja ekspercka S&T – „ERP/PLM IT Systems for the defense industry”

Publikacja ekspercka S&T Services Polska – “ERP/PLM IT Systems for the defense industry” w ósmej edycji rocznika „Investing in Poland”.

S&T na konferencji „Investing in Poland”

S&T na konferencji „Investing in Poland” w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie z okazji publikacji ósmej edycji rocznika o tym samym tytule.

S&T nowym właścicielem Kapsch Sp. z o.o.

S&T nowym właścicielem Kapsch Sp. z o.o. W dniu 25 listopada 2016 r. została podpisana umowa o zmianie właściciela polskiej spółki Kapsch Sp. z o.o.

S&T nagrodzona tytułem Cisco “Enterprise Partner of the Year 2016”

Wyróżnienie to zostało przyznane w ramach regionu EMEAR (Europe, Middle East, Africa and Russia) za stosowanie najlepszych praktyk biznesowych we wskazanej kategorii.

S&T na Targach Pracy w Krakowie

S&T zaprasza na Targi Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, które odbędą się 9 listopada 2016 r. w Gmachu Głównym Uczelni przy Al. Mickiewicza 30.

S&T zaprasza na XIX Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2016

S&T zaprasza na XIX Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2016, który odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2016 r. w Gdańsku.

S&T na XIII Międzynarodowym Kongresie Naukowym w Kościelisku

S&T na XIII Międzynarodowym Kongresie Naukowym odbywającym się w dniach 24-27 października 2016 r. w Zakopanem – Kościelisku.

S&T dostarczy sprzęt sieciowy dla UKE

S&T Services Polska wygrała przetarg na dostawę sprzętu sieciowego na potrzeby budowy Portalu Usług Elektronicznych (PUE) dla Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

S&T na Hitachi Information Forum 2016

S&T na Hitachi Information Forum 2016, które odbyło się w klimatycznym budynku warszawskiego Fortu Legionów.

S&T zaprasza na Hitachi Information Forum 2016

S&T zaprasza na Hitachi Information Forum 2016, które odbędzie się w dniu 12 października 2016 r. w Warszawie.

S&T na konferencji Infor Next Polska 2016

W dniu 4 października 2016 r. w warszawskim Hotelu InterContinental odbyła się konferencja Infor Next Polska.

S&T zaprasza na konferencję Infor Next Polska 2016

S&T zaprasza na konferencję Infor Next Polska 2016 która odbędzie się w dniu 4 października bieżącego roku.

Rozpoczynamy współpracę z Wojskowymi Zakładami Elektronicznymi S.A.

S&T Services Polska Sp. z o.o. prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie wdrożenia systemu zarządzania cyklem życia produktu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A. z siedzibą w Zielonce.

Wyróżnienie „Innovative Project” dla S&T

Wyróżnienie „Innovative Project” dla S&T Services Polska podczas uroczystej gali z okazji inauguracji 21. wydania rocznika „Book of Lists 2016/2017”.

Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej NCAGE 3241H dla S&T

Certyfikat identyfikuje S&T w Systemie Kodyfikacyjnym NATO – NCS (NATO Codification System) oraz w bazie NMCRL (NATO Master Catalogue of References for Logistics) i umożliwia dostarczanie rozwiązań na potrzeby Sił Zbrojnych RP oraz wojsk państw Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Platforma Usług Elektronicznych dla UKE

Analiza modułu zarządzania PUE już gotowa. Obecnie prowadzimy prace implementacyjne.

Już dziś przygotuj swój system SAP do e-kontroli podatkowej z S&T!

W dniu 1 lipca 2016 r. weszły w życie regulacje prawne wprowadzające obowiązek przekazywania danych na żądanie organu podatkowego w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

S&T przygotuje Platformę Usług Elektronicznych dla UKE

S&T Services Polska przygotuje „Platformę Usług Elektronicznych” dla UKE.

Konferencja SAMBA 2016

Konferencja SAMBA 2016 – Kielce oraz Skarżysko Kamienna

S&T wspiera studio sportowe Telewizji Polsat na Euro 2016

S&T dostarczyła i zainstalowała ścianę wizyjną na potrzeby studia sportowego Telewizji Polsat, przygotowanego na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2016.

S&T ponownie Złotym Partnerem Cisco w Polsce

S&T Services Polska ponownie Złotym Partnerem Cisco w Polsce

XXIV Międzynarodowe Targi WOD-KAN 2016

W dniach 10-12 maja 2016 r. w Bydgoszczy odbędą się XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2016.

S&T na SAP Retail Day

S&T Services Polska na SAP Retail Day. W dniu 12 maja 2016 r. w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się konferencja SAP Retail Day – Nowy dom dla Twojego Retaila.

S&T Srebrnym Partnerem SAP Forum 2016

S&T Services Polska Srebrnym Partnerem SAP Forum 2016

S&T partnerem konferencji Cisco Forum 2016

S&T Services Polska kolejny rok z rzędu jest partnerem konferencji Cisco Forum 2016 w Zakopanem

S&T zrealizuje zamówienie utrzymania działania bazy danych HERMES dla UOKiK

S&T Services Polska zrealizuje zamówienie utrzymania działania bazy danych HERMES dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów

S&T z nową umową na utrzymanie infrastruktury techniczno-systemowej

Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Spółkę jako podwykonawca usługi utrzymania infrastruktury techniczno–systemowej wraz z instalacją i konfiguracją systemów informatycznych.

S&T zajmie się rozbudową systemu zarządzania wydajnością sieci i usług

RCZSiUT udzieliło zamówienia firmom S&T Services Polska i Passus oraz spółce Matic na rozbudowę systemu zarządzania platformą teleinformatyczną.

S&T dostarczy macierze dyskowe do MS

S&T Services Polska i Megatel zajmą się dwoma częściami zamówienia Ministerstwa Sprawiedliwości na dostawę z instalacją i konfiguracją sprzętu serwerowego, w tym czterech macierzy dyskowych.

Inspektorat Uzbrojenia modernizuje sieci za prawie 130 mln zł

Inspektorat Uzbrojenia modernizuje sieci za prawie 130 mln zł. Część zamówienia dotyczącą dostawy sprzętu do rozbudowy infrastruktury sieciowej RON wraz z migracją sieci MIL-WAN do jednolitej sieci podkładowej IR.

Inwestycje w IT są wskaźnikiem rozwoju danej branży

Inwestycje w systemy informatyczne są niezwykle mocno skorelowane z bieżącą sytuacją gospodarczą.

Instytut Łączności bada komunikację elektroniczną

Spółka S&T Services Polska przygotuje platformę informatyczną systemu badań i diagnozowania właściwości usług komunikacji elektronicznej dla Instytutu Łączności (IŁ) – Państwowego Instytutu Badawczego.

Konsorcjum S&T, Atende i Comp podpisało umowę z MON za 115,4 mln zł

Konsorcjum S&T Services Polska jako liderem, Atende oraz Comp zrealizuje umowę na dostawę sprzętu sieciowego wraz z usługami do Resortu Obrony Narodowej.

Wdrożenie platformy e-Commerce w ZA Puławy wyróżnione

Wdrożenie Platformy e-Commerce, które zostało zrealizowane we współpracy z S&T Services Polska Sp. z o.o. w Zakładach Azotowych Puławy otrzymało tytuł „Najciekawsze z najlepszych”.

Eksperci

Sprawdź rozwiązania:
hpesm_pri_grn_pos_rgb

Szybkość przetwarzania danych oraz ich bezpieczne magazynowanie to podstawy działania cyfrowej organizacji. Skorzystaj z rozwiązań naszego Partnera HPE i zbuduj odpowiednie zaplecze infrastrukturalne dla Twojego cyfrowego środowiska pracy.

Zobacz >

Serwery oferowane przez HPE (w szczególności Apollo) umożliwiają opcje masowego skalowania poziomego i pionowego, obliczania, sieci, zasilania i chłodzenia dla dużych ilości danych, przechowywania obiektów i obciążeń HPC.

System HPE StoreOnce backup to chmurowe rozwiązanie, gwarantujące bezpieczeństwo danych w Twojej organizacji. Skaluj według potrzeby, zmniejsz koszty, zarządzaj ryzykiem i odzyskaj dane w przypadku awarii!

Logotyp_VMware

Twoja organizacja potrzebuje rozwiązań, dzięki którym zyskasz kontrolę nad urządzeniami, dostęp do zasobów, a także możliwość bezpiecznej komunikacji w ramach siedzi WAN i ochronę wrażliwych danych. Poznaj rozwiązania VMware!

Zobacz >

VMware Workspace ONE Intelligent Hub zapewnia natychmiastowy dostęp do całego zestawu oprogramowania biznesowego organizacji, a dzięki VMware Horizon zyskujesz bezpieczny, zdalny dostęp do wirtualnego pulpitu lub fizycznych stacji roboczych.

Bepiecznie zarządzaj urządzeniami końcowymi dzięki VMware Workspace ONE Unified Endpoint Management (UEM). Wykorzystaj VMware Workspace Security i VMware SD-WAN by VeloCloud, by chronić firmę przed zagrożeniami.
Chcesz otrzymywać informacje o bezpłatnych webinariach poświęconych cyfrowym miejscom pracy?

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.