Oczekiwania biznesu są i będą nieprzewidywalne.
Znajdź sposób na rozsądne i przejrzyste planowanie wydatków IT.

Oczekiwania biznesu są i będą nieprzewidywalne. Znajdź sposób na rozsądne i przejrzyste planowanie wydatków IT.

Dlaczego warto skorzystać z nowego
modelu finansowania i wykorzystywania
infrastruktury IT?

Wzrastają
wymagania
klientów

Zaawansowane rozwiązania IT pozwalają szybko reagować na zmieniające się otoczenie biznesowe. Dzięki nim firmy mogą dynamicznie odpowiadać na coraz bardziej złożone oczekiwania klientów.

Rozwiązania IT zwiększają konkurencyjność

Pozycja na rynku jest pochodną możliwości wykorzystywanej infrastruktury i narzędzi IT. Coraz więcej zależy od możliwości optymalnego wykorzystania mocy obliczeniowych, czy zarzadzania obciążeniami produkcyjnymi.

Zmienia się
otoczenie
prawne

IT musi nadążyć za koniecznością ciągłego dostosowywania się do nowych aktów regulacyjnych. Elastyczność oprogramowania staje się kluczowa dla spełnienia wymogów prawnych.

Technologia ciągle
się zmienia

Dostępność nowoczesnych rozwiązań nieustannie zmienia sposób prowadzenia biznesu w wielu sektorach. Dynamika wdrażania nowych narzędzi decyduje o pozycji rynkowej coraz większej ilości firm.

Zmienia się
otoczenie prawne

IT musi nadążyć za koniecznością ciągłego dostosowywania się do nowych aktów regulacyjnych. Elastyczność oprogramowania staje się kluczowa dla spełnienia wymogów prawnych.

Rośnie świadomość ekologiczna

Efektywne rozwiązania energetycznie oraz przemyślane zarządzanie cyklem życia urządzeń stanowią integralną część nowoczesnego biznesu.

HPE GreenLake. Poznaj rozwiązanie!

HPE GreenLake

Dzięki HPE GreenLake Klienci zyskują korzyści znane z chmury publicznej, ale bez jej ograniczeń – mogą wykorzystywać zasoby zlokalizowane we własnych serwerowniach.

Zobacz >

HPE GreenLake jest udostępniany w modelu subskrypcji za wykorzystanie zasobów, dostosowując się do tempa i możliwości rozwoju biznesu. Płacisz tylko za to, czego potrzebujesz.

Rozwiązanie HPE GreenLake pozwala na szybką rozbudowę środowiska IT w ramach ustalonych warunków brzegowych i wcześniej ustalonej cenie. Nie ponosisz ryzyka związanego z nieprzewidywalnością kosztów (opex shock).

HPE GreenLake Backup

HPE GreenLake Backup łączy prostotę, zwinność i ekonomię chmury publicznej z bezpieczeństwem i korzyściami w zakresie wydajności lokalnego środowiska tworzenia kopii zapasowych.

HPE GreenLake Backup zapewnia kompleksowe środowisko do tworzenia kopii zapasowych, w tym wymagany sprzęt, oprogramowanie i usługi. Płacisz za to, co wykorzystujesz.

HPE GreenLake Backup łączy zalety rozwiązań lokalnych (on-premise) i na żądanie (cloud), bez ich wad.

Co może obejmować rozwiązanie HPE GreenLake?

Z HPE GreenLake Klienci zyskują znacznie więcej niż tylko benefity chmury obliczeniowej. Rozwiązanie można w pełni dostosowywać do indywidualnych potrzeb, wykorzystując tym samym zasoby zlokalizowane we własnych serwerowaniach. To ważne szczególnie w czasach, kiedy model biznesowy musi cechować się elastycznością, a szybka reakcja na zmieniające się potrzeby rynku decyduje o konkurencyjności. Zobacz, co może obejmować HPE GreenLake!  

Serwery, systemy konwergentne, pamięci masowe, rozwiązania sieciowe

Oprogramowanie
zarówno od firmy HPE
jak i innych dostawców

Zawansowane rozwiązania
w modelu private
i hybrid cloud

Korzyści z wdrożenia
HPE GreenLake

 • Kompleksowe usługi w zakresie utrzymania środowiska IT oraz dostęp do wiedzy ekspertów
 • Minimalizacja ryzyka związanego z niedostateczną lub nadmierną mocą obliczeniową
 • Możliwość szybkiego zaimplementowania nowych technologii
 • Szybki dostęp do dodatkowych zasobów IT
 • Płatność tylko za wykorzystywaną moc obliczeniową
 • Niski próg wejścia w model HPE GreenLake
 • Uniknięcie kosztów przewymiarowania zasobów
 • Przejrzystość kosztowa
 • Obsługa zadań niemożliwych do zrealizowania w publicznej chmurze obliczeniowej

Rozwiązania IT wdrażane i wspierane przez S&T

Rozwiązania
infrastrukturalne

Systemy wspierające
zarządzanie

Dedykowane
aplikacje biznesowe

Usługi IT
w trybie 24/7

Rozwiązania
infrastrukturalne

Systemy wspierające
zarządzanie

Dedykowane
aplikacje biznesowe

Usługi IT
w trybie 24/7

Dowiedz się więcej!

Prawie 100 mln zł w przetargu na body leasing specjalistów IT

Resort finansów chce „wypożyczyć” fachowców z blisko 50 specjalizacji IT, nawet za 99 mln zł. Postępowanie dotyczy zawarcia umowy ramowej o świadczenie usługi dotyczącej wytwarzania, wdrażania lub utrzymania systemów informatycznych przez wyspecjalizowany zespół. Umowa ramowa zostanie zawarta na 2 lata z maksymalnie 10 podmiotami.

Polski sektor produkcyjny cyfryzuje się, ale do Przemysłu 4.0 wciąż mu jeszcze daleko

Prawie 50% firm przemysłowych wykorzystuje technologię automatyzujące i robotyzujące produkcję. Gotowość do stosowania aplikacji opartych o przetwarzanie w chmurze jest często warunkiem wstępnym dla wykorzystania bardziej zaawansowanych technologii. W ślad za adopcją rozwiązań chmurowych pójdą wdrożenia zaawansowanych narzędzi, które umożliwią polskim firmom produkcyjnym zbliżenie się do modeli produkcyjnych charakterystycznych dla Przemysłu 4.0.

E-administracja jeszcze mało cyfrowa.

Choć internetowe narzędzia ułatwiające kontakt z urzędami stale się rozwijają, to wciąż odbiegamy od średniej unijnej. Największą popularnością spośród usług e-administracyjnych zebranych na portalu gov.pl, do których PZ jest przepustką, cieszyła się „Historia pojazdu”. W ubiegłym roku, ze względu na pandemię COVID-19, istotna też dla wielu obywateli była możliwość uzyskania przez internet certyfikatu szczepienia czy e-recepty.

Eksperci

HPE oferuje wsparcie dla podejmowanych przez organizacje wysiłków do szybszego, bardziej efektywnego osiągania nowych, ambitnych celów. Niezależnie od tego, czy wybierają tradycyjny model IT, środowiska chmurowe, czy hybrydowe – HPE dostarcza technologie oraz rozwiązania niezbędne do odniesienia sukcesu. Oferowane przez HPE produkty, usługi konsultingowe i supportowe tworzą najbardziej kompleksowe portfolio IT na rynku - od chmury dla centrów danych i infrastruktury konwergentnej, przez serwery, pamięci masowe, sieci, po aplikacje na komputery biurkowe i konsulting transformacyjny

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowoczesnych sposobach finansowania IT i dobrać rozwiązania szyte na miarę Twojej organizacji?

Zapisz się na newsletter S&T

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.