S&T cały czas trzyma rękę na pulsie najnowszych trendów i tendencji w branży IT oraz dynamicznie reaguje na zmiany na rynku. Na bazie naszego doświadczenia i wielu lat praktyki przygotowaliśmy dla naszych Klientów serwisy tematyczne poruszające kluczowe tematy w obszarze technologii, związane z rozwojem firm działających na rynku polskim. Serdecznie zachęcamy do regularnego zaglądania do naszej bazy wiedzy, która na bieżąco przedstawiać będzie najważniejsze zagadnienia IT z punktu widzenia prowadzenia biznesu.

Strona

Centrum wiedzy o ERP

Rzeczywistość przyspieszonej transformacji cyfrowej wymaga skutecznego, kompleksowego i elastycznego zarządzania [...]

Zapisz się na newsletter S&T

    Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
    Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
    Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.