Bankowość i ubezpieczenia

S&T oferuje szeroki zakres usług dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu gotowych rozwiązań w zakresie trwałych nośników danych, spełniających wymogi KNF. Świadczymy w tym obszarze kompleksowe usługi – od doboru sprzętu, przez jego sprzedaż, dostawę, instalację, aż po konfigurację i serwis. W naszym portfolio znajdują się także rozwiązania wspierające banki w bezpiecznym przejściu na tryb pracy zdalnej. S&T specjalizuje się także w budowie infrastruktury telekomunikacyjnej zapewniającej bezpieczną i bezprzewodową komunikację bankomatów z centrami rozliczeniowymi, niezależnie od miejsca ich lokalizacji.

 

A może wolałbyś od razu uzyskać spersonalizowaną ofertę? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Sprawdź nasze realizacje dla bankowości i ubezpieczeń

  Wdrożenie trwałego nośnika danych w Banku Gospodarstwa Krajowego

  S&T dostarczyło i skonfigurowało trwały nośnik danych w oparciu o system obiektowy Hitachi Content Platform (HCP) dla Banku Gospodarstwa Krajowego.

  Wsparcie użytkowników końcowych w procesie przechodzenia na pracę zdalną

  Pomoc techniczna w zakresie uruchomienia cyfrowych miejsc pracy dla ponad 85 proc. pracowników mBanku to przykład realizacji usług S&T w obszarze wsparcia użytkowników końcowych.

  Budowa i utrzymanie sieci telekomunikacyjnej

  W ramach projektu realizowanego dla firmy Euronet Polska S&T zbudowało infrastrukturę transmisyjną dla bankomatów opartą o bezprzewodowe sieci GSM. S&T od wielu lat odpowiada także za jej utrzymanie.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.