Macierze all-flash z serii EF to najwyższa wydajność oraz błyskawiczny czas reakcji niezbędny do obsługi najbardziej wymagających aplikacji.

Analiza danych w czasie rzeczywistym, obliczenia, wymagające wysokiej wydajności, czy obszerne bazy danych to zadania, z którymi bez problemu poradzą sobie prezentowane macierze serii EF.

Macierze z serii all-flash EF to przestrzeń dyskowa, która przyspiesza dostęp do danych Twojej organizacji, a tym samym usprawnia funkcjonowanie najważniejszych procesów w przedsiębiorstwie. Zaimplementowana pamięć flash w technologii NVMe gwarantuje responsywność i wykonywanie działań w czasie krótszym niż 100 mikrosekund oraz przepustowość do 44 GB/s. Takie połączenie sprawia, że macierze all-flash EF stają się idealne do mieszanych obciążeń i wymagających aplikacji, takich jak analiza i obliczenia o wysokiej wydajności (HPC).

System SANtricity – pakiet pełen korzyści

Prostota budowy oraz zaimplementowane technologie sprawiają, że macierze NetApp all-flash EF są łatwe w konfiguracji, zarządzaniu i skalowaniu. Za sprawą systemu SANtricity macierze tej serii umożliwiają najlepsze osiągi oraz niestandardowe dopasowanie wydajności. Zapewniają ciągły dostęp do kluczowych informacji niezależnie od sposobu ich udostępniania, dlatego też z użytkownicy z łatwością mogą podejmować decyzję w zakresie posiadanych zasobów. Dodatkowo system SANtricity to zbiór wielu narzędzi dbających o bezpieczeństwo danych w chmurze, jak i w macierzy dyskowej. Technologia Snapshot, zdalne i asynchroniczne tworzenie kopii lustrzanych oraz Dynamic Disk Pools (DDP) to tylko część zapory bezpieczeństwa dla danych w Twojej organizacji.

Idealne do zadań specjalnych

Macierze dyskowe serii EF zostały zaprojektowane z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw oraz  kluczowych dla biznesu aplikacji, bez których organizacja nie jest w stanie funkcjonować. W skład serii NetApp all-flash EF wchodzą cztery produkty:

 • modele EF 600 oraz EF 570 zaprojektowane zostały z myślą osiągania najwyższej wydajności;
 • modele EF 300 i EF 280 to propozycje dla o środowisk charakteryzujących się mieszanym obciążeniem, czyli takich jak analiza dużych zbiorów danych i baz danych.

Seria EF jest w stanie obsługiwać 10-krotnie większą liczbę użytkowników przy czasie przetwarzania o 95% krótszym, nawet podczas odtwarzania plików video.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiednią macierz dyskową do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Nasz zespół wesprze Twoją firmę także w integracji z istniejącym środowiskiem IT i weźmie odpowiedzialność za to, że rekomendowana przez nas konfiguracja zadziała w sposób optymalny.

A MOŻE WOLAŁBYŚ OD RAZU UZYSKAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ? Zostań naszym klientem już dziś

Kontakt

  Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do wysłania zapytania.

  Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy Kontron AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

  Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

  Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy Kontron AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu identyfikacji nadawcy i udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Zapisz się na newsletter S&T

   Dane są podawane dobrowolnie. Podanie danych oznaczonych gwiazdką (*) jest obowiązkowe do otrzymania newslettera.
   Zgoda oznacza możliwość otrzymywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług promowanych przez spółki z grupy S&T AG, jak również informacji marketingowych powstałych we współpracy z naszymi partnerami technologicznymi. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
   Jeśli chcą Państwo wycofać zgodę, mogą Państwo tego dokonać tutaj.

   Administratorem Państwa danych osobowych jest właściwa spółka z grupy S&T AG, mająca siedzibę w Polsce. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia działań marketingowych, co jest prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce prywatności.